Współpraca

Cenię sobie kontakt z ludźmi i po prostu lubię pracę opierającą się na wspólnym zaangażowaniu. Dlatego też jestem otwarta na wszelkiego rodzaju oferty współpracy. Z przyjemnością poprowadzę prelekcje podróżnicze, pokażę tematyczne i zróżnicowane prezentacje, a także napiszę interesujące artykuły o tematyce podróżniczej.

Z powodzeniem sprawdzę się jako testerka i recenzentka zarówno książek, sprzętu fotograficznego, odzieży jak i innych produktów związanych z podróżami. Liczne wojaże, które odbywam każdego miesiąca stwarzają idealne warunki do wypróbowania różnych przedmiotów w wymagającym otoczeniu. Recenzje piszę w sposób konkretny, rzetelny i subiektywny.

Jestem świadoma tego jak lubiane są wszelkiego rodzaju konkursy, dlatego z chęcią przeprowadzę je na swoim blogu, dbając o ich atrakcyjność i duże zainteresowanie czytelników.

Jeśli masz inny, niebanalny pomysł na połączenie sił, to napisz śmiało. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, więc wierzę w to, że udałoby się nam sensownie wykorzystać istniejący potencjał :). Staram się być elastyczna i z pewnością rozważę każdą, interesującą ofertę.

Informacje o tym, jak się ze mną skontaktować znajdziesz w zakładce Kontakt.

Co mnie wyróżnia?

Z wykształcenia jestem szwedystką (ukończone studia na kierunku filologia szwedzka). Pasjonuję się fotografią, literaturą, językami obcymi oraz muzyką. Podróże już dawno przestały być dla mnie wyłącznie rodzajem hobby. Stały się stylem i filozofią życia. Z reguły wyprawy organizujemy wraz z moim niezastąpionym towarzyszem na własną rękę, a podróż zaczynamy jeszcze w domu z inspirującą i poświęconą danemu miejscu książką w ręku.

Cechuje mnie rzetelność, kreatywność i pozytywna energia, która sprawia, że wyzwania przyjmuję z uśmiechem na twarzy. Do powierzonych mi zadań podchodzę odpowiedzialnie i twórczo.

Prezentowany przeze mnie materiał jest niemal wyłącznie mojego autorstwa. Stawiam na wysoką jakość, co sprawia, że treść jest starannie wyselekcjonowana i dopracowana.

Więcej na mój temat dowiesz się na stronie O mnie.