Współpraca

Cenię sobie kontakt z ludźmi i lubię pracę opartą na wspólnym zaangażowaniu. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy.

Jeśli masz inny, niebanalny pomysł na połączenie sił, to napisz śmiało. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, więc wierzę w to, że udałoby się nam sensownie wykorzystać istniejący potencjał :). Staram się być elastyczna i z pewnością rozważę każdą, interesującą ofertę.

Informacje o tym, jak się ze mną skontaktować znajdziesz w zakładce Kontakt.

Co mnie wyróżnia?

Z wykształcenia jestem szwedystką (ukończone studia na kierunku filologia szwedzka). Pasjonuję się fotografią, literaturą, językami obcymi oraz muzyką. Podróże już dawno przestały być dla mnie wyłącznie rodzajem hobby. Stały się stylem i filozofią życia. Z reguły wyprawy organizujemy wraz z moim niezastąpionym towarzyszem na własną rękę, a podróż zaczynamy jeszcze w domu z inspirującą i poświęconą danemu miejscu książką w ręku.

Cechuje mnie rzetelność, kreatywność i pozytywna energia, która sprawia, że wyzwania przyjmuję z uśmiechem na twarzy. Do powierzonych mi zadań podchodzę odpowiedzialnie i twórczo.

Prezentowany przeze mnie materiał jest niemal wyłącznie mojego autorstwa. Stawiam na wysoką jakość, co sprawia, że treść jest starannie wyselekcjonowana i dopracowana.

Więcej na mój temat dowiesz się na stronie O mnie.